O nas

Biuro podróży ORBAL Tarnowskie Góry

"ORBAL" Biuro Turystyczno Handlowe istnieje od 1991 r. i powstało w wyniku reorganizacji P.B.P. ORBIS , początkowo działając w systemie franczyzowym pod znakiem ORBIS , a w miarę rozwoju rynku turystycznego przechodząc na system agencyjny.

Nasze biuro jest partnerem w sprzedaży oferty turystycznej wszystkich renomowanych organizatorów turystyki działających w Polsce, którzy spełniają wymagania formalno-prawne i posiadają zabezpieczenie finansowe pobytu i powrotu do kraju turystów korzystających z ich oferty .

Jesteśmy także członkiem Polskiej Izby Turystyki , a we władzach Oddziału Śląskiego PIT zasiada właściciel Biura Ewa Balcer.

Nasi pracownicy biorą udział w szkoleniach i wyjazdach studyjnych na których poznają i weryfikują ofertę katalogową na wszystkich popularnych kierunkach turystycznych . Wieloletnie doświadczenie i solidność ORBAL potwierdzają certyfikaty kompetencji i dyplomy za jakość i ilość sprzedaży .

Realizujemy takie usługi jak sprzedaż wczasów, wycieczek, biletów autokarowych, lotniczych i promowych , rezerwacja miejsc hotelowych , ubezpieczenia indywidualne w podróży, sprzedaż biletów wstępu do parków rozrywki  .

Klienci nabywający imprezy w ORBAL mogą skorzystać z wszystkich form płatności : gotówka , przelew.

Serdecznie zapraszamy !

 

Formularz kontaktowy

Pozostało znaków:  1500